Любов у романах сучасників.
Любов — це, безумовно, величезна сила, це найпрекрасніше почуття, яке розширює наші кордони і можливості. Любов дарує нам життя, любов робить нас супер героями. Тож ніколи не бійтеся і завжди пускайте любов у своє серце!
Надія Павлівна Гуменюк — українська поетеса, прозаїк, публіцистка, членкиня Національної спілки письменників України, заслужений журналіст України, лауреат премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки та інших літературних премій. Дружина відомого волинського письменника Володимира Лиса.
Надія Гуменюк народилася 2 січня 1950 року в селі Онацьківці Полонського району Хмельницької області. Поетеса, прозаїк, публіцист. Закінчила Хмельницьке педагогічне училище та факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка.
Журналістську діяльність розпочала 1973 року в редакції Каланчацької районної газети на Херсонщині. Працювала кореспондентом Рівненського обласного радіо, завідувачкою відділу Луцької районної газети, редактором радіогазети Луцького шовкового комбінату, заступником головного редактора луцької міської газети «Народна трибуна». З 1996 року — редактор відділу культури Волинської обласної газети «Віче». Також Надія Гуменюк є членом Національної спілки журналістів України, членом Національної спілки письменників України. Нагороджена Почесним Знаком Національної спілки журналістів України.
"Мелодія кави в тональність кардамону " - чудова книга для тих хто шукає приємного читання та ніжних сердечних емоцій. Це один із кращих сучасних українських творів про кохання.
Пронизлива історія забороненого кохання між донькою священника й одруженим польським шляхтичем. Історія насичена гострими подіями і має досить неоднозначний кінець. Дійсно мелодія кави, мелодія кохання, мелодія старого Львова.
Книга зацікавить тих, хто:
- любить сучасну українську літературу,
- шукає твори, які максимально наближені до класики,
- хоче зігріти душу романтично-меланхолійною історією,
- цікавиться соціальними особливостями Львова у ХІХ ст.,
- хоче відпочити з книгою.
І саме цікаве те, що зараз проходять зйомки серіалу «Кава з кардамоном» - проект спільного виробництва компанії Solar Media Entertainment та телеканалу СТБ. В ролі Анни – українська акторка Олена Лавренюк, а Адама грає відомий польський актор Павел Делонг, який дебютував у фільмі «Список Шіндлера» Стівена Спілберга.
Тож у вас є чудова можливість прочитати книгу, а згодом порівняти її з фільмом.
Досконалі романтичні образи Анни та Адама, чудові актори, естетично вишукана подача історії, чудесні історичні костюми і інтелігентно-шляхетний настрій кожної сцени! Наталія Гурницька своїм дебютним романом «Мелодія кави у тональності кардамону» довела, що ніжний і витончений, як старовинне мереживо, український жіночий роман впевнено зайняв своє місце і вимагав продовження. І друга чарівна мелодія кави, що розповідає історію юної городянки, яка жила і кохала серед кам’яниць і брукованих вулиць міста Лева в середині позаминулого століття, зазвучить знову. У новій тональності — тональності сподівання… Не можна було випробовувати долю й без кінця кидати їй зухвалі виклики. Але ж Анна кохала Адама… Утікачка, утриманка, коханка. Щаслива наречена, дружина, удова. Як на гойдалках, перехоплювало від щастя подих на злеті, однак і донизу політ був таким самим невпинним. Єдине, заради чого живе тепер, без Адама, — його дитина там, під серцем, яке ще досі любов тримає в облозі. Під чорним вбранням, наче середньовічний лицар під латами, Анна до часу почувалася захищеною від світу. Мовчазна, піднесено шляхетна у своїй скорботі, вона знову мусить жити для дітей. І сонячного ранку в улюбленій альтанці за книжкою і кавою з кардамоном прислухатися до нової мелодії кохання, її гучних мажорних акордів і ледь чутної обіцянки чогось справжнього в майбутньому…
У Львові сучасному, Львові передвоєнному і Львові часів Першої світової війни відбуваються драматичні події, народжуються родинні таємниці й перетинаються долі героїв третього роману «Багряний колір вічності». Ірена — юна наївна гімназистка із заможної родини. Доля дарує їй трагічне кохання, яке вривається в її спокійне життя вихором перших глибоких почуттів, сильних емоцій та чуттєвих насолод. Життя кидає Ірену в лихоліття війни, жорна сталінських репресій і на заслання в Казахстан. Яку ціну доведеться заплатити дівчині за своє щастя та любов? Чи зуміє вона вистояти, не зламатися і зберегти у собі світло добра й любові? Як та чому поєдналися історія кохання Ірени з долею та життям Анни з роману «Мелодії кави в тональності кардамону»?
Любов — це, безумовно, величезна сила, це найпрекрасніше почуття, яке розширює наші кордони і можливості. Любов дарує нам життя, любов робить нас супергероями. Тож ніколи не бійтеся і завжди пускайте любов у своє серце!Чоловік Надії Гуменюк — відомий український письменник Володимир Лис. Майстер витонченого слова і глибоко народний письменник. Перелік його нагород вражає: «Людина року», кавалер ордена «За заслуги» III ступеня, автор «Найкращого роману десятиріччя» (за роман «Століття Якова»), володар численних премій конкурсу «Коронація слова», «почесний громадянин Волині».
Коментарі
Дописати коментар